O nas

Wyobraź sobie mały słoiczek. Pełen owoców, z lnianą szmatką przewiązaną wstążką, taki jak w babcinej spiżarni. W środku zamknięty jest smak słonecznych wakacji spędzonych z rodziną. Smak tradycji i zdrowia. To właśnie Konfiturka!

Kto tworzy ten niezwykły sklep? Zespół profesjonalistów, którzy żyją życiem pełnym pasji i zaangażowania. Codziennie wyszukujemy dla Ciebie najzdrowsze produkty z całego świata by dostarczyć je prosto do Twojego koszyka. Zafascynowani zdrowym trybem życia, odżywianiem i aktywnością fizyczną, wiemy czego Ci potrzeba by cała Twoja rodzina czuła się świetnie i żyła długo. Każdy produkt jest przez nas testowany i sprawdzany zanim trafi na półki Konfiturki.

Składy muszą być jak najlepsze, produkty jak najsmaczniejsze i jak najwyższej jakości. W obecnych czasach skażenia przemysłu spożywczego przez GMO, trujące pestycydy i sztuczne nawozy, jedynym rozsądnym i bezpiecznym wyjściem jest żywność organiczna. Z certyfikatem ekologicznym, który potwierdza najwyższą możliwą jakość i walory zdrowotne produktu. Dlatego też staramy się by jak najwięcej produktów w Konfiturce pochodziło ze sprawdzonych, lokalnych upraw.

Połączenie smaku, tradycji i jakości to coś co przyświeca nam w codziennej pracy. Cieszymy się mogąc dostarczać Wam codziennie świeżą, lokalną, naturalną żywność. Wynika to ze zwykłej troski o dobro innych, która nie pozwala nam robić inaczej.

Poznaj zespół Konfiturka Zdrowe Delikatesy w akcji - odwiedź jeden z naszych sklepów i daj się poprowadzić naszym Doradcom przez proces zmiany diety na dobre :)

Powrót do strony głównej