Aktualności

Sprawdź jak blisko Ciebie jesteśmy – nowe stoisko w GEMINI Park Tarnów!

WIELKIE OTWARCIE – Konfiturka Zdrowe Delikatesy w GEMINI PARK!

To moment na który wszyscy czekali 🙂 Bardzo wielu naszych stałych klientów skarżyło się że nie może odwiedzać Konfiturki tak często jakby chcieli, bo jest za daleko, bo trzeba jechać z drugiego końca miasta, bo są schody i problem z parkingiem w centrum miasta… Na szczęście – rozwiązanie tych problemów przed Wami!

Właśnie dzisiaj, po dwóch intensywnych tygodniach pracy, otworzyliśmy nowy sklep Konfiturka Zdrowe Delikatesy – stoisko w galerii Gemini Park przy ul. Nowodąbrowskiej 127! Na drugim końcu miasta, specjalnie dla tych którzy mieli do nas daleko czy nie po drodze 🙂 Wszyscy którzy słyszeli o tym że otwiera się Konfiturka w Gemini nie mogli się wprost doczekać dnia otwarcia, ciesząc się że teraz będzie można kupić zdrowe produkty również w tej okolicy!

Jak nas znaleźć w Gemini Park Tarnów?
Stoisko jest na poziomie -1, obok Hebe. Wejście z parkingu naziemnego lub podziemnego (strefa czerwona), później należy się kierować w stronę ruchomych schodów i znajdziecie nas po prawej 🙂

NOWOŚCI
Na stoisku w Gemini Park czeka na Was masa nowych produktów niedostępnych w delikatesach przy ul. Krakowskiej 25 – więc jest po co zaglądać! Sprawdźcie chociażby nowy, rozbudowany dział dziecięcy i dla niemowląt oraz nowości w napojach roślinnych i superfoods!

PROMOCJE I ZNIŻKI
Na start przygotowaliśmy oczywiście to co tygryski lubią najbardziej – promocje i zniżki! SUPER PROMOCJE NA: Mleko kokosowe, olej kokosowy Virgin i ksylitol 1kg!

GODZINY OTWARCIA

Stoisko otwarte jest w godzinach otwarcia Centrum Gemini: Pon-Sob 9:00-21:00, Nd 9:00-20:00.

Od teraz zdrowe zakupy w Tarnowie są jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Do zobaczenia w Konfiturka Zdrowe Delikatesy w Gemini Park 🙂