Aktualności

Święta za pasem. Sprawdź świąteczne promocje

Święta tuż tuż. Już niewiele czasu pozostało do najpiękniejszego, najbardziej wzruszającego i rodzinnego dnia w roku czyli do Wigilii! ????????????

Jesteś już gotowy/a na te święta? Jeśli nie, spieszymy z pomocą! Sprawdź co będzie się działo ????

✔ W dniach 15-17.12 (piątek-niedziela) szykuj się na świąteczną promocję -10% na wszystko w Konfiturce – zdrowe zapasy na święta zrobisz o wiele taniej!

✔ Do 12 grudnia (wtorek) zbieramy formularze zamówień świątecznych na zdrowe pyszności: bezglutenowe wypieki i opłatki, zdrowy barszcz i karp na wigilijny stół, zestawy prezentowe i wiele innych!
Pobierz swój formularz klikając >>TUTAJ<<
Odeślij go na maila lub złóż wydrukowany w sklepie, a zajmiemy się realizacją Twojego zamówienia! Odbiory zamówień 21-23.12.

✔ Cały czas, aż do Wigilli, szukaj na sklepie promocyjnych produktów na świąteczny stół: przyprawa do piernika, mieszanka suszonych owoców na kompot wigilijny w wersji BIO, koncentraty do barszczyku itd.

✔ W dniach 19-23.12 ugościmy Cię degustacją zdrowych, aromatycznych pierników – wpadnij się poczęstować ❤

A może brakuje Ci prezentów pod choinkę? ???? Sprawdź jak pozbyć się tego problemu w Konfiturce:

✔ Przy zakupie dowolnego zdrowego produktu lub produktów na prezent w naszych sklepach, zapakujemy go całkowicie GRATIS – w piękną torebkę celofanową i kokardę! 🙂

✔ Możesz stworzyć swój własny zdrowy świąteczny kosz prezentowy od ręki, w delikatesach na Malczewskiego 4! Przyjmujemy również hurtowe zamówienia na prezenty dla kontrahentów biznesowych czy do szkół. Płacisz tylko za kosz, pakowanie GRATIS!

✔ Jeśli brakuje Ci czasu lub Twoi bliscy mieszkają daleko, zamów kosz prezentowy w sklepie internetowym Konfiturka a wyślemy go jako niespodziankę, dodając nawet karteczkę z życzeniami! Więcej szczegółów tutaj: https://sklep.konfiturka.pl/pl/c/Kosze-prezentowe/753

Zadbaj o spokojne i zdrowe święta a my chętnie Ci w tym pomożemy!